Zhodnotenie Grand Prix B U11 v Púchove

GP_B_U11_Puchov

BKR Púchov organizoval dňa 23.2.2014 v Športcentre Púchov oficiálny bedmintonový turnaj najmladších žiakov a to v kategórií do 11 rokov (GP B U11).

Turnaja sa zúčastnilo 7 chlapcov a 7 dievčat z celkovo siedmich slovenských klubov (TJ Nižná, AC UNIZA Žilina, CEVA Trenčín, ZŠ Bezručova Trenčín, Sokol Ilava a domáci klub BKR Púchov).

Deti súťažili vo všetkých bedmintonových disciplínach – začínalo sa kategóriou MIX , kde bolo 7 týmov. Po mixoch nasledovali dvojhry chlapcov a dievčat a turnaj vyvrcholil štvorhrovými disciplínami chlapcov a dievčat.

Turnaj prebiehal v príjemnej bedmintonovej atmosfére a za nádherných detských bedmintonových výkonov. Deti predvádzali pekný snaživý bedminton, ktorý nadchod nielen svojich rodičov, trénerov, vedúcich družstiev, ale aj divákov, ktorí merali cestu a prišli si pozrieť bedmintonové detičky v akcií.

Ďakujem pekne všetkým rodičov, trénerom, divákom a hlavne deťom za to, že prišli do Púchova, za predvedené výkony, za ich nasadenie a disciplínu.

Medzi detskou bedmintonovou konkurenciou sa nestratili ani BKR Púchovské deti, ktoré dokázali, že aj keď hrajú krátko dokážu sa rovnať s deťmi v ich vekovej kategórií.

Výsledky turnaja nájdete tu:

 

Poradie GP_B_U11_23_2_2014_púchov

 

Výsledky GP B U11 Púchov 23.2.2014

 

BKR deti

 

 


Ak sa Vám tento článok páčil, môžte ho zdielať ... :)