Turnaja o “Klimkovický plácal” sa zúčastnili tri deti z BKR Púchov

Deti BKR Púchov

TJ Sokol Klimkovice usporiadal 28.10. 2014 už 12. ročník turnaja “O Klimkovický Plácal” v kategórií najmladších žiakov a to U9 , U10 a U11. Na štyroch kurtov sa uskutočnili boje o dvojhrových víťazov vo všetkých troch kategóriách. Turnaj prebiehal skupinovým systémom, kde si deti zahrali každý s každým v skupine a najlepší dvaja (rep. jeden) posupovali do vyraďovacieho boja v “pavúku”. Turnaj prebiehal v priateľskej a príjemnej atmosfére za účasti nielen českých hráčov, ale aj hráčov z Poľska a jediného slovenského zástupcu BK RACQUETS Púchov. Za BKR Púchov nastúpili tieto deti v daných kategóriách: Michalková Nina Milada (U10) , Kadlecová Olívia (U11) a Kadlec Sebastián (U11) .

Turnaj bol veľmi dobre obsadení a preto nebola núdza o pekné zápasy. V silnej konkurencií sa nestratili Púchovské deti. Najlepšie si viedla Nina Milada Michalková , ktorá si vybojovala nádherné 2. miesto a získala tak medajlu. Tesne za medailou ostala Olívia Kadlecová, ktorej len veľmi tesne ušlo 3. miesto a skončila tak štvrtá. Vo veľmi silnej konkurencií si viedol dobre aj Sebastián Kadlec, ktorý sa ale nedokázal prebojoval zo skupiny a zostal pred bránami vyraďovacej časti. 

Deti z BKR Púchov podali dobré výkony za ktoré sa nemusia hanbiť a opäť sa raz Púchovský bedminton dostal do povedomia, že s ním treba rátať do budúceho boja o tie najlepšie umiestnenia.

Michalková Nina MiladaObr. 1. : 2. miesto – Michalková Nina Milada (U10)

Kadlecová Olívia

Obr. 2: 4. miesto – Kadlecová Olívia

Deti z BKR PúchovObr. 3: Z ľava: Kadlecová Olívia, Kadlec Sebastián, Michalková Nina Milada


Ak sa Vám tento článok páčil, môžte ho zdielať ... :)