Blížiaci sa GP A dospelých v Bratislave

Hlinican Matej bedminton

Už tento víkend sa v BBC (Bratislavské bedmintonové centrum) uskutoční prvý z troch plánovaných A-čkových turnajov v kategórií dospelých. GP A dospelých sa začína už piatok (3.októbra) kvalifikačnými zápasmi vo všetkých bedmintnových kategóriách. 

Dôležité je povedať, že po prvý krát sa kvalifikácie zúčastní aj Púchovský hráč, Miloslav Čuntala hrajúci za BKR Púchov, ktorý sa predstaví v kategórií mužská dvojhra, ktorá sa začína o 15 hodine v BBC. 

Bližšie informácie sú citované z oficiálnej stránky bedminton.sk :

Prvý celoslovenský turnaj Grand Prix A dospelých, ktorý sa uskutoční v Bratislave klope na dvere. Prinášame Vám aktuálny zoznam prihlásených hráčov a ich rozdelenie do kvalifikácie a hlavnej súťaže.

“Celkovo 105 hráčov (69 mužov a 37 žien) z 21 slovenských a dvoch zahraničných klubov sa prihlásilo na prvý celoslovenský turnaj dospelých, ktorý sa uskutoční v dňoch 3.-5.10.2014 v športovej hale BBC v Bratislave. Nakoľko ŠTK znížila od tejto sezóny počty štartujúcich v hlavnej súťaži v niektorých disciplínach, v piatok sa uskutočnia kvalifikácie vo všetkých disciplínach. Kvalifikácia sa začne v piatok dvojhrou mužov od 15:00 hod., štvorhra mužov sa začne od 17:00 hod., mix je plánovaný od 18:00 hod., dvojhra žien od 18:30 hod. a štvorhra žien od 19:00 hod.” Filip Guldan

Rozdelenie prihlásených hráčov do hlavnej súťaže a kvalifikácie nájdete v prílohe. Prípadné zmeny v prihláškach môžete sledovať v sekcii Súťaže jednotlivcov/Dospelí.

Zoznam prihlásených GP A dospelých Bratislava 3._5.10.2014

Miloslav Čuntala

Obr. 1: Na fotke hráč BKR Púchov Miloslav Čuntala (vľavo) s čínskou hráčkou a trénerkou hrajúcou v Dánsku WenYan Li.


Ak sa Vám tento článok páčil, môžte ho zdielať ... :)