Zhodnotenie 2. kola ABL – Februárová časť (24.2.2013)

ABL_FEB_TITUL_PHOTO

Drahí bedmintonoví priatelia,

máme za sebou už 2. kolo Amatérskej bedmintonovej ligy, ktoré sa konalo v Nedeľu 24.2.2013 a prinieslo rekordný počet účastníkov a to 34. Tridsaťštyri bedmintonistov bojovalo medzi sebou v týchto kategóriách: dvojhra muži, dvojhra ženy, štvorhra mix a štvorhra muži. Toto kolo ABL sa začalo základnými skupinami dvojhry mužov a žien, následne sa hral pavúk v oboch singlových kategóriách. Víťazom dvojhry mužov sa stal Marián Pastorek, ktorý vo finálne porazil Ivana Kožúška. V ženskej dvojhre zvíťazila po veľmi vyrovnanom boji Zuzana Rábiková, ktorá zdolala Luciu Rumpelovú. Štvorhru mix ovládli Jaro a Miladka Michalkovci a mužská štvorhra patrila Filipovi Kumičákovi s Kamilom Kučiakom. Všetky výsledky z Amatérskej bedmintonovej ligy nájdete na tejto stránke.

Výsledky nájdete tu:

 

Výsledky Januárovej časti

 

 

Výsledky Februárovej časti

 

Celkové poradie ABL po dvoch kolách 

Záverom by som chcel poďakovať všetkým účastníkom, divákom, priateľom, pomocníčke Kristínke a všetkým tým, ktorí sa v akejkoľvek forme zúčastnili 2. kola ABL. Som rád, že turnaj prebehol bez zranení a verím, že každý si dostatočne zahral.

Dúfam, že sa v hojnom počte vidíme aj na 3. kole Amatérskej bedmintonovej ligy, ktoré sa uskutoční 23.3. 2013 (SOBOTA). Všetci ste srdečne vítaní ;)  

 


Ak sa Vám tento článok páčil, môžte ho zdielať ... :)