Majstrovstvá SR U11 aj s Púchovskou účasťou

MSR U11 Hrachovo

V Hrachove 17. Mája 2014 sa uskutočnili Majstrovstvá SR v kategórií najmladších žiakov do 11 rokov (U11). V Hrachove sa zišli len tí najlepší z celého Slovenska, aby si zmerali sily a titul Majstra SR. O titul MSR bojovalo celkovo v dvojhrách 24 dievčat a 24 chlapcov, v kategórií mix bolo taktiež 24 párov a vo štvorhrách chlapcov 13 a dievčenských 12 párov.

O titul M SR bojovali aj dve dievčatá z BKR Púchov a to Michalková Nina Milada a Jágriková Nikola. Obe dievčatá bojovali čo im sily stačili, ale nepodarilo sa im prejsť do druhého kola “pavúka” . Dievčatá môžu byť v tejto kategórií ešte dve sezóny, preto bola účasť na tohtoročných Majstrovstvách SR dobrou skúsenosťou pre ďalšie sezóny, kde budeme pomýšľať určite na vyššie umiestnenia ako v tejto sezóne 2013/14.

Titul MSR v dievčenských dvojhrách si odniesla Júlia Chmurovičová z PBA Prešov, ktorá vo finále zdolala Zinu Hlavačkovú (Gym. Partizánske).

V dvojhrách chlapcov si 1. miesto vybojoval po tuhom boji Boris Karpják (PBA Prešov), ktorý v troch setoch porazil Jakuba Gálika z M-Šport Trenčín.

Mixy ovládli Prešovčania – Boris Karpják a Júlia Chmurovičová.

Prvenstvo v ženskej štvorhre si vybojovali Zina Hlavačková a Natália Tomčová a

štvorhra chlapcov patrila dvojici Huppert/Karpják.

Celkové výsledky tu : VÝSLEDKY MSR U11

MSR_U11_Hrachovo


Ak sa Vám tento článok páčil, môžte ho zdielať ... :)