Majstrovstvá SR mladších žiakov v bedmintone
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY V PÚCHOVE
BKR Púchov usporiada už svoje druhé Majstrovstvá SR v kategórií mladších žiakov (U13). Dňa 10.12.2016 sa v Športcentre v Púchove uskutoční toto významné bedmintonové podujaite.
Všetkých divákov, fanúšikov, priateľov pozývame pozrieť s naozaj pekný, rýchly, dynamický šport v podaní najlepších detí na Slovensku.
Príďte povzbudiť púchovské deti - uvidíte, že nebudete ľutovať.
Tešíme sa na Vás !!!
Váš – Náš BKR TEAM
P R O P O Z Í C I E
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY
v kategórií U13 v bedmintone
Organizátor: Bedmintonový klub RACQUETS Púchov – BKR Púchov
Miesto konania: Športcentrum (pri Váhu) , Nábrežie slobody 1926/4; 020 01 Púchov – 4 kurty
GPS súradnice: N 49.123564 / E 18.331126
Dátum konania: 10. DECEMBER 2016 – SOBOTA
Informácie: Miloslav Čuntala, tel.:0902 414 313, e-mail: c.milos85@gmail.com
Prihlášky: záväzné prihlášky do všetkých disciplín vrátane párových disciplín a náhradníkov je nutné zaslať v elektronickej podobe najneskôr do 08.12.2016 (štvrtok) do 16:00 hodiny na e-mail adresu: klacko.jan@gmail.com. Hráči neprihlásení do tohto termínu nebudú môcť štartovať. Nutné je vyplniť prihlasovací formulár a zaslať ho v prílohe na vyššie uvedenú mailovú adresu !!! Úprava párových disciplín bude umožnená v hale v deň turnaja v čase do 8:15 hod.
Časový program: prezentácia: 7:45 – 8:15 v hale (úprava párových disciplín)
losovanie: 8:15
zahájenie: 8:30 hod. (mix)
Po odohratí kategórií mix a dvojhry chlapcov a dievčat bude TOMBOLA a následne sa bude pokračovať kategóriami štvorhra chlapcov a dievčat.
Po odohratí všetkých kategórií bude vyhlásenie výsledkov.
Právo účasti: chlapci: Suchý S., Ház M., Kadlec S., Mravec F., Páleš S., Suchý A., Mihaľov A., Pavlík R., Gunda T., Kostelník J., Šoóš M., András P., Petrovič P., Vojtek L., Polák P., Streharski V., Gabrhel M., Frank M., Fraštia Š., Pavlovič A., Ondrejčák G., Baďura F., Poláček M., Turek A.
dievčatá: Telehaničová M., Slosiariková S., Michalková N.M., Vybochová L, Klobučníková V., Krotká K., Stašková E., Figuliová A., Mrázová Ta., Bajusová A., Kadlecová O., Mravíková M., Lázárová N., Holienčíková N., Kováčová R., Orsázová E., Jágriková N., Zaťková L., Kurimaiová L.L., Michalková T., Vrbinská E., Ivanovičová J., Klačanská E., Katerinčinová E.
V párových disciplínach môže štartovať aj hráč bez práva účasti, ak ho má jeho spoluhráč.
Hosp. pokyny: hráči štartujú na náklady vysielajúceho klubu
Štartovné: 3 € hráč/disciplína
Vrchný rozhodca: Ján Klačko
Košíky: pierkové košíky YONEX AS 50 dodá SZBe. Ak hráči minú stanovené množstvo košíkov na zápas, musia dodať vlastné tej istej značky.
Disciplíny: dvojhry, štvorhry, mix
Hrací systém: vyraďovací systém na jednu porážku
Nasadenie: podľa priebežných rebríčkov SZBe k 1.11.2016 v kategórií U13
Rozhodovanie: rozhodcov zabezpečí organizátor podujatia
Upozornenie: hráči, rozhodcovia a funkcionári sa zúčastňujú na súťaži SZBe na vlastné riziko a zodpovedajú sami za svoj zdravotný stav, SZBe ani organizátor súťaže nezodpovedajú za úrazy a zmeny zdravotného stavu účastníkov súťaží SZBe.
Strava: možnosť zakúpenia občerstvenia v Caffe Veronika (v objekte športovej haly)
Turnajové menu:
Polievka: Slepačí vývar s rezancami
Hlavné jedlo 1: Grilovaný kurací steak s dusenou ryžou a šalátom
Hlavné jedlo 2: Vyprážaný bravčový rezeň, zemiaková kaša, uhorka
Ubytovanie: UBYTOVŇA SISI – www.ubytovnasisi.sk
PENZION SISI – www.penzionsisi.sk
PENZION KORONA – www.koronadv.com
ALEXANDRA SPORT HOTEL – www.alexandrasporthotel.sk
ALEXANDRA HOTEL – www.alexandrahotel.sk
Vstup do haly len v prezuvkách, resp. halovej obuvi !!!
V Púchove 17.11.2016 Ing. Miloslav Čuntala
BKR Púchov
Ak sa Vám tento článok páčil, môžte ho zdielať ... :)