Ilavský bedmintonový Camp s BKR účasťou

deti_camp_ilava

V období od 11.8. do 15.8. 2014 sa v Ilavskej bedmintonovej hale uskutočnil detský bedmintonový camp. Campu sa zúčastnilo celkovo 11 detí z troch bedmintonových klubov: Ilavy, Trnavy a Púchova. Camp viedli traja tréneri – Štefan Grendel – kondičný tréner, Marián Horák a Miloslav Čuntala – bedmintonový tréneri.

Každý deň začínali deti rozcvičkou a kondičnou časťou , po tejto časti nasledovali raňajky a krátky oddych. O 10 hodine sa začínala ďalšia fáza zameraná na techniku úderov, pohybu po kurte a taktické myslenie mladých bedmintonistov. Ukončením tejto fázy mali deti obed a zaslúžený odpočinok na ich voľnočasové aktivity. Posledná – tretia fáza začínala o 15 hodine a končila o 17:30 vybehaním a uvoľnovacím strečingom.

Tento model tréningov bol preferovaný počas celého 5 dňového cyklu až v posledný – piatkový deň mali deti na programe hrací deň , kedy hrali rôzne, ligy, týmové súťaže, kolotoče, dvojhry, štvorhry.

Camp bol ukončený obedom a rozdaním tričiek na pamiatku.

Deti počas celého campu zažívali veľa spoločných chvíľ, ktoré ich stmelili do veľmi pekne fungujúceho kolektívu. Na konci sa deti lúčili len veľmi ťažko a nechceli z Ilavy odísť.

Tento camp deťom nepriniesol len veľké zlepšenie v bedmintone, ale aj mnoho zážitkou mimo tohto športu, spoločenské aktivity a veľa zábavy a srandy.

Campu sa zúčastnili aj tri Púchovské dievčatá: Nina Milada Michalková, Nikola Jágriková a Rebeka Kováčová.

SAM_0270


Ak sa Vám tento článok páčil, môžte ho zdielať ... :)